شرایط و مقررات سایت:

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت عطارطب را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت‌نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳

عضویت در سایت عطارطب کاملا رایگان است.

بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین (یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط عطارطب

قسمت چهارم: ارسال کالا توسط عطارطب با پیک یا پست

بند ۳

سایت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

– مشخصات و ویژگی‌های کاربردی کالا

– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.

بند 4

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از عطارطب به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

آیا میتوانم محصول را بازگردانم؟

شما میتوانید تا 30 روز پس از دریافت سفارش خود، آن را مرجوع نمایید. مرجوع کردن کالا به صورت صد در صد و بدون قید و شرط تضمین شده و مشتری در صورت نداشتن رضایت میتواند کالای خریداری شده را مرجوع کرده و مبلغ هزینه شده را تا 72 ساعت بعد مرجوع شدن کالا به مبدا پس بگیرد.

توجه نمایید که با توجه به نوع کالاهای موجود در سایت که اغلب آرایشی بهداشتی و مصرفی هستند این ضمانت در صورتی اعمال خواهد شد که کالا به صورت اولیه بازگردانده شود و کالاهای باز شده و مصرف شده در صورت نداشتن مشکل خاص (تاریخ مصرف گذشته یا موادی از این دست) شامل این ضمانت نخواهد بود.

بازگشت مبلغ پرداخت شده به چه صورت است؟

عطارطب تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا مبلغ مورد نظر را تا ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری پس از دریافت کالای برگشتی به حساب مشتری واریز نماید.

مراحل بازگشت کالا چیست؟

ابتدا با امور مشتریان عطارطب با شماره 09374478470 تماس گرفته و یا مشکل خود را از طریق آدرس پست الکترونیکی [email protected] با ما درمیان بگذارید.

پس از دریافت درخواست بازگشت کالا کارشناسان عطارطب با شما تماس گرفته و برای دریافت کالا از درب منزل (سفارشات شهر تهران) هماهنگی‌های لازم را انجام داده و یا راه‌های ارسال کالا به عطارطب توسط مشتری (سفارشات دیگر شهرها) را به شما معرفی خواهند کرد.

کارشناسان عطارطب پس از دریافت کالا شروع به بررسی دلایل بازگشت کالا (بیان شده توسط مشتری) خواهند کرد.

اگر دلایل بازگشت کالا مورد قبول باشد اقدامات مورد نیاز برای بازگشت مبلغ پرداختی، طی ۲۴ ساعت کاری انجام خواهد شد.

اما اگر دلایل بازگشت کالا مورد قبول واقع نشده و یا با محصول بازگشتی مغایرت داشته باشد محصول به مشتری پس داده می‌شود.

شرایط در صورت اشتباه در قبال آدرس:

عطارطب در قبال آدرس اشتباه کاربران، نبودن فرد تحویل گیرنده در هنگام مراجعه مامور پست، تغییر آدرس، ثبت اشتباه تلفن و … هیچگونه مسئولیتی نداشته و چنانچه کالا در هر یک از شرایط مذکور برگشت داده شود خریدار باید مجددا هزینه ارسال به آدرس درست را پرداخت کرده تا فروشگاه در قبال آن بتواند کالا را برای خریدار ارسال نماید.