نمایش 1–15 از 70 نتیجه

آدامس سقز طبیعی ون بسته 100 تایی

قیمت اصلی 186,000 تومان بود.قیمت فعلی 179,000 تومان است.

نکته مهم: اگر قصد درمانی از مصرف گیاه دارویی و دمنوش گیاهی دارید قبل از هر اقدامی با پزشک خود مشورت کنید.

گیاهان مناسب سلامت قلب و عروق که باعث تقویت قلب و عروق شده، پاکسازی رگها و شریان ها را انجام داده، اکسیژن رسانی به بافتها را بهتر می کنند.

 

این گیاهان دارویی و دمنوش‌های گیاهی معمولاً شامل مواد طبیعی هستند که به طور مستقیم بر روی سیستم قلبی-عروقی تأثیر می‌گذارند.

برخی از این گیاهان سلامت عروق عبارتند از:

گل گاو زبان، بادرنجبویه، زردچوبه، چای سبز، سیر، روغن زیتون، بادام، دارچین، جو دوسر، اسطوخودوس و روغن آن، بابونه، زنجبیل و روغن آن، برگ کرفس، 

بهتر است از روغن های زیتون و کنجد استفاده شود.

استفاده از گل ختمی +گل بنفشه +برگ به به صورت دمنوش. تا سه ماه هر صبح ناشتا یک لیوان از دم کرده صاف کرده مخلوط یک قاشق از آنها را میل کنید .

سنبل الطیب + تمبر هندی + خار شتر + انجدان + شوید + رازیانه + زیره + گل پر + بذر جعفری + شکر سرخ + گردو + بذر یونجه +کرفس. تمام مواد گیاهی فوق را به ترتیب از سفت به نرم در یک لیتر آبجوش، جوشانده، دم کرده ، صاف نمایید و روزانه تا یک ماه، روزی دو فنجان از صاف شده آن را میل کنید. بدیهی است تمبر هندی و شکر سرخ را در آخر به مواد جوشانده شده فوق اضافه میکنید و نه از همان ابتدای کار. و نیز مقدار گیاهان فوق برای هر لیتر آب، هر بار پنج گرم از هر کدام و ۵۰ گرم شکر سرخ و ۲۰۰ گرم تمبر هندی بدون نمک و تازه میباشد.

۱۰۰گرم سقز راپاک کنید و دریک ظرف اب درحال جوش بریزید سقز که کاملا اب شد ظرف ازروی حرارت بردارید. ناخالصی ها ته ظرف سقز را از آب جدا کرده در یخچال قرار داده بعد از نیم ساعت خارج کرده تا سرد و پودر کنید و با ۱ کیلو عسل مخلوط کنید و جای نسبتا گرمی قراردهید. بمدت۱ماه الی۴۰روز روزی ۱قاشق غذاخوری صبح ناشتا میل کنید.

ترکیبات گل بابونه، برگ بادرنجبویه، ریشه سنبل الطیب را به میزان 1 قاشق غذاخوری از هر کدام را نرم کرده و در یک لیوان آبجوش ریخته تا دم بکشد. این دمنوش را به میزان 1 فنجان با کمی عسل قبل از غذا میل کنید 

نکات مهم سلامت قلب و عروق:

قطع کامل مواد نشاسته ای و قندی و شیرینی جات

جایگزین کردن :

۱ . سبوس به خصوص سبوس گندم ارگانیک و سبوس جوانه ارزن
۲ . سبوس نخود در نشاسته نخود یا جوانه نخود یا نخودآب ساده _ جوانه نخود سیاه
۳ . سیب درختی با پوست ( پوست سیب تحت عنوان سبوس محسوب می شود .)
۴ . سیر
۵ . سیاهدانه
۶ . سرکه سیب طبیعی شیرین و روغن زیتون فرابکر ( به نسبت برابر )
۷ . سبزیجات ( فیبر موجود در سبزیجات ، سبوس محسوب می شوند .)

علاوه بر موارد فوق لیموترش کامل ( با پوست ) ، زرد چوبه ، جعفری ، کرفس ، میوه های قرمز ( شاتوت ، آلبالو ، زرشک کوهی ، عناب ، انار ، آلوی قرمز ) و…..در دفع سموم ، خلط های فاسد صفرا و رفع انسداد عروق …نقش بسزایی دارند .

نحوه مصرف گیاه دارویی و دمنوش برای سلامت قلب و عروق:

مصرف گیاهان و دمنوش‌های سلامت قلب و عروق، بهتر است با مشورت پزشک خود صورت گیرد.

اما در کل، مصرف این گیاهان و دمنوش‌ها باید با توجه به نوع گیاه، شیوه مصرف و مقدار مصرف تعیین شود تا به جلوگیری از بسته شدن عروق شما کمک کنند.

برای مثال، برخی از گیاهان و دمنوش‌ها ممکن است باعث افزایش فشار خون شوند، بنابراین افرادی که فشار خون بالایی دارند، باید از مصرف آن‌ها پرهیز کنند.

بعضی از گیاهان و دمنوش‌ها را می‌توان به صورت خام یا خشک خریداری کرد و در آب جوش قرار داد. در صورت استفاده از گیاهان خام، بهتر است آن‌ها را قبل از استفاده شستشو داد.

برخی از گیاهان و دمنوش‌ها را نباید با دارو‌های شیمیایی ترکیب کرد. در صورت استفاده همزمان از دارو‌های شیمیایی و گیاهان داروئی، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

پس از تعیین نحوه مصرف، بهتر است با توجه به نظر پزشک خود، مقدار مناسب را برای مصرف تعیین کنید.