در حال نمایش 2 نتیجه

ماسک خاک رس قرمز نیز یک نوع از ماسک خاک رس صورت و بدن است که برای مراقبت از پوست معمولی استفاده می‌شود. این ماسک از خاک رس قرمز طبیعی تهیه می‌شود و دارای خواص زیادی برای پوست می‌باشد.

به شما توصیه می شود که در کنار استفاده از انواع ماسک خاک رس حتما از محصولات مراقبت پوستی مانند محصولات جوانسازی پوست و انواع لایه بردار طبیعی پوست هم استفاده نمایید تا پوستی زیبا داشته باشید.

و حتما بعد از استفاده از این ماسک صورت طبیعی از انواع مرطوب کننده طبیعی پوست صورت و  انواع روغن آبرسان پوست استفاده کنید تا رطوبت پوست شما حفظ شود.

در زیر به صحبت در مورد نحوه مصرف ماسک خاک رس قرمز طبیعی می‌پردازم:

ماسک خاک رس قرمز طبیعی:

ترکیبات: ماسک خاک رس قرمز طبیعی اغلب به صورت خالص یا همراه با گیاهان دارویی و ترکیبات طبیعی و گیاهی دیگر تهیه شده است.

خاک رس قرمز طبیعی حاوی مواد معدنی مانند آهن، مس، سیلیس و کلسیم است. همچنین این ماسک های صورت ممکن است عناصر مغذی، ویتامین‌ها و عصاره‌های گیاهی دیگری را نیز در خود جای داده باشند.

مصرف: برای استفاده می‌توانید مقداری از ماسک خاک رس را با مقدار مناسبی از مایع مثل آب، عصاره گیاهی یا روغن مخلوط کنید تا یک خمیر تشکیل شود.

سپس این خمیر را به آرامی روی پوست تمیز صورت و گردن خود بمالید و به مدت 15-20 دقیقه روی پوست خشک کنید. سپس با آب گرم و صابون گیاهی ماسک را بشویید و پوست را خشک کنید. بهتر است این ماسک را هفته‌ای یک یا دو بار استفاده کنید.

خصوصیات: این ماسک دارای خواص ضد التهابی، ضد عفونی کننده و نرم کننده است. خاک رس قرمز می‌تواند به پوست کمک کند تا از آلودگی، چربی و سموم پاک شود، منافذ باز پوست را تمیز کرده و ظاهری درخشان و جوانی به پوست ببخشد.

 

خرید ماسک خاک رس قرمز:

استفاده از ماسک خاک رس قرمز مخصوص افرادی است که پوست معمولی دارند. همواره مطمئن شوید که ماسک‌هایی که استفاده می‌کنید، با پوست شما سازگار هستند و در صورت بروز هرگونه حساسیت یا تحریک، استفاده را متوقف کنید.