نمایش 1–15 از 82 نتیجه

محصولات جوانسازی پوست گیاهی شامل ترکیبات و عصاره‌های گیاهی هستند که طراحی شده‌اند تا علائم پیری و خطوط ریز و چروک پوست را کاهش دهند، پوست را ترمیم و تغذیه کنند تا جوان به نظر برسید.

این محصولات که جزو محصولات مراقبت از پوست هستند، از مواد طبیعی و گیاهی تهیه می‌شوند.

محصولات جوانسازی پوست در عطارطب شامل موارد زیر هستند:

کرم: انواع کرم گیاهی مخصوص جوانسازی پوست با لایه برداری ملایم، تحریک پوست به پوست سازی، آبرسانی آنها باعث می شوند که به مرور پوست شما شاداب و جوان شده و از پیری زودرس جلوگیری شود.

انواع کرم جوانسازی پوست

کرم ضد چروک گیاهی

 

صابون: برخی از انواع صابون گیاهی هستند که خاصیت جوانسازی پوست را دارند. این محصولات با لایه برداری ملایم از پوست شما و تا حدودی آبرسانی می توانند از پیری زودرس پوست جلوگیری کنند.

انواع صابون ضد چروک

 

ماسک صورت: یکی از موثرترین محصولات برای جوانسازی پوست ماسک صورت است.

این ماسک ها که بیشتر لایه بردار هستند به آرامی و به صورت ملایم لایه های مرده پوست شما را حذف کرده و پوست را تحریک به بازسازی می کنند.

برخی از این ماسک ها جزو ماسک گیاهی بوده و با ترکیبات گیاهان دارویی داخل خود باعث تقویت پوست شما می شوند.

ماسک لایه بردار صورت

ماسک روشن کننده پوست

 

لیف و کیسه: یکی از کارهای مهم برای جوانسازی پوست، لایه برداری است. استفاده از لیف ساده ترین راه برای لایه برداری است. شما این کار را با هر بار رفتن به حمام و یا حتی در طول روز می توانید انجام دهید.

یک لیف مناسب و استفاده از آن برای لایه برداری پوست صورت کاری ساده است.

در عطارطب انواع لیف موجود است که شاید بتوان گفت لیف لوفا جزو بهترین نوع لیف برای جوانسازی پوست بشمار می رود.

خرید لیف لایه بردار

 

روغن:

انواع روغن گیاهی و طبیعی با آبرسانی به پوست، تغذیه آن و تقویت پوست شما باعث جوانسازی و بازسازی پوست می شوند. استفاده از روغن در کنار روش های دیگر جوانسازی پوست تاثیر کار را چند برابر می کند.

 

نحوه استفاده از محصولات جوانسازی پوست گیاهی به صورت زیر است:

پاکسازی پوست: پوست را با یک محصول پاکسازی طبیعی و ملایم تمیز کنید تا از آلودگی‌ها و آثار آرایش پاک شود.

مرطوب کنندگی: از یک محصول مرطوب کننده طبیعی و غنی از روغن‌های گیاهی استفاده کنید. این محصولات می‌توانند حاوی روغن‌های نارگیل، روغن آرگان و روغن رزماری باشند که به پوست انعطاف و رطوبت کافی را می‌دهند.

ماساژ: با استفاده از یک کرم یا روغن جوانسازی گیاهی، به آرامی ماساژ دهید. این کار باعث افزایش رساندن مواد مغذی به پوست و بهبود خونرسانی می‌شود.

 

خرید محصولات جوانسازی پوست:

بهترین کار برای جوانسازی پوست استفاده از لایه بردار طبیعی مثل انواع پودر لایه بردار و کیسه یا لیف بوده و در کنار آن می توانید برای افزایش تاثیر پذیری از کرم و روغن استفاده نمایید.