در حال نمایش 12 نتیجه

حنای طبیعی یکی قدیمی ترین محصولات مراقبت از مو است. محصولی که هم مورد استفاده خانم ها و هم آقایون بوده و هست.

حنا در بسیاری از محصولات مراقبت از مو ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد. اما خود این محصول به تنهایی هم طرفدار زیادی دارد..

حنای طبیعی در 2 نوع است که یک نوع آن به مو و پوست رنگ داده و نوع دیگر آن که حنای بیرنگ گفته می شود هیچ رنگی به مو نمی دهند..

در واقع این نوع حنا، تمام خواص حنای طبیعی را دارد اما هیچ رنگی به موها نمی دهد و شاید دلیل محبوبیت حنای بیرنگ هم به همین دلیل است..

از حنای طبیعی در انواع شامپو گیاهی، صابون گیاهی و بخصوص رنگ مو گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد. 

در کنار این محصولات می توانید از موارد زیر هم استفاده نمایید:

محصولات تقویت مو

رنگ موی گیاهی و طبیعی

شامپو گیاهی

 

خواص حنای طبیعی و خواص حنای بی رنگ در دو مقاله به صورت کامل آماده شده که روش های مصرف هم در آنجا گفته شده است. در مقاله بهترین حنای طبیعی و بهترین حنای بی رنگ طبیعی به مقایسه و خواص این محصولات پرداخته شده است.

 

انواع حنای طبیعی عطارطب شامل:

حنای سنتی:

این مورد همان حنای طبیعی است شما می خواهید. حنای سنتی درجه یک ابریشم و حنای سنتی محبوب دو نوع مهم و پرطرفدار هستند.

 

حنای امیر:

این محصولات که به موهای شما رنگ می دهند دقیقا مثل رنگ مو عمل می کنند و می توانید برای رنگ کردن مو، مژه و ابرو از آن استفاده کنید. این حنای طبیعی در 2 رنگ مشکی و قهوه ای موجود است.

 

حنای بیرنگ:

این دسته از حنای طبیعی همانطور که گفته شد به هیچ وجه رنگی به موهای شما نمی دهند. همان خواص حنا را دارند اما فقط رنگی به موهای شما نمی دهند.

حنای بیرنگ دامیثا که خود یک ماسک موی طبیعی است، حنای بیرنگ ابریشم، حنای پارس و حنای دکتر ارمغان را می توان جزو حنای طبیعی بیرنگ عنوان کرد.

با حنای طبیعی و بیرنگ موهای شما تقویت شده، از ریزش موها جلوگیری می شود، موهای شما نرم و درخشان شده و شوره سر شما برطرف خواهد شد.

بسته به اینکه می خواهید موهایتان رنگ بگیرد یا فقط از خواص حنای طبیعی استفاده کنید می توانید از حنای طبیعی یا بیرنگ استفاده نمایید.

 

خرید حنای طبیعی:

با خرید حنای طبیعی می توانید موهایتان را تقویت کرده و حتی آنها را رنگ کنید. حنای طبیعی جایگزین بسیار خوبی برای محصولات شیمیایی است تا بتوانید موهایی سالم و زیبا داشته باشید.