نمایش 1–15 از 23 نتیجه

محصولات رویش مجدد مو گیاهی مانند شامپوها، تونیک‌ها و محلول‌ها، جزو محصولات مراقبت از مو هستند که از مواد طبیعی تشکیل شده و می‌توانند بهبود قابل توجهی در سلامت و تقویت موها ایجاد کنند.

همچنین بهتر است که در کنار این محصولات، محصولات تقویت مو نیز استفاده شود:

انواع لوسیون رویش مو 

شامپو برای رویش مجدد مو 

تونیک گیاهی رویش مو

محلول گیاهی رویش مجدد مو 

 

برخی از انواع محصولات رویش مجدد مو که در سایت عطارطب موجود هستند شامل: 

شامپو طبیعی: 

شامپوهای طبیعی حاوی عصاره‌های گیاهی و عناصر غذایی مفید برای موها هستند. 

برای استفاده از آنها باید کمی از شامپو را روی موها ماساژ داده و بعد از چند دقیقه آبکشی کنید  

مزایای استفاده از شامپو طبیعی برای رویش مجدد مو شامل: 

حاوی مواد مغذی که به رشد موها کمک می‌کنند 

عدم استفاده از مواد شیمیایی مضر برای مو 

تقویت موها و جلوگیری از شکنندگی و ریزش موها 

 

تونیک و محلول طبیعی: 

تونیک و محلول‌ها مانند عصاره‌های گیاهی و روغن‌های طبیعی هم جزو محصولات رویش مجدد مو هستند. این محصولات نیز مصرف ساده ای دارند. بسته به نوع محصول باید قبل از حمام یا بعد از حمام و یا حین حمام کردن مورد استفاده قرار بگیرند. 

مزایای استفاده از تونیک و محلول رویش مجدد مو: 

تقویت و نرمی مو  

ضد ریزش و رشد دوباره موها 

کمک به رشد مو 

 

مزایای محصولات رویش مجدد مو گیاهی شامل: 

طبیعی بودن: محصولات گیاهی برای رویش مجدد مو از عصاره‌ها و عناصر طبیعی تهیه می‌شوند که برای موها مفید هستند. از جمله مواد معمول در این محصولات می‌توان به روغن‌های گیاهی، عصاره‌های گیاهی مانند آلوئه‌ورا، چای سبز و رزماری اشاره کرد.

 

حاوی ویتامین‌ها و مواد مغذی: محصولات رویش مجدد مو، حاوی ویتامین‌ها و مواد مغذی اساسی مثل ویتامین E، آنتی‌اکسیدان‌ها و پروتئین‌ها هستند. این عناصر می‌توانند به تقویت ریشه‌های مو، افزایش حجم مو و بهبود سلامت موها کمک کنند.

 

کاهش خطر عوارض جانبی: محصولات شیمیایی ممکن است عوارض جانبی مثل خشکی، تحریک پوست، حساسیت و سایر مشکلات پوستی را به همراه داشته باشند. اما با استفاده از محصولات گیاهی، خطر ایجاد این عوارض کاهش می‌یابد زیرا این محصولات معمولاً دارای مواد آرام‌بخش و ضد التهابی طبیعی هستند.

 

قابل استفاده برای همه افراد: معمولاً محصولات گیاهی برای رویش مجدد مو برای افرادی که به محصولات شیمیایی حساسیت دارند یا موهای خشک و آسیب دیده دارند، بسیار مناسب هستند. این محصولات به طور کلی نسبت به محصولات شیمیایی ملایم‌تر هستند و به موها و پوست کمترین تحریک را ایجاد می‌کنند.

 

خرید محصولات رویش مجدد مو: 

با خرید این محصولات طبیعی و گیاهی دوباره موهای شما به مرور شروع به رشد کرده و دوباره صاحب موهایی زیبا خواهید شد.

این محصولات برای افرادی که ریزش موی زیاد دارند یا بخشی از موهایشان به طور کامل ریخته و نیاز دارند که دوباره صاحب مو شوند بسیار مناسب است.