در حال نمایش 2 نتیجه

ماسک خاک رس سبز یک محصول مراقبت از پوست طبیعی است که برای تمیزی و آبرسانی پوست چرب استفاده می‌شود.

به شما توصیه می شود که حتما در کنار این ماسک از انواع ماسک خاک رس موجود در عطارطب و محصولات روتین پوست چرب، صابون مخصوص پوست چرب و انواع کرم کنترل کننده چربی پوست، انواع ماسک لایه بردار صورت استفاده کنید.

در زیر به صحبت در مورد نحوه مصرف ماسک خاک رس سبز می‌پردازم:

ماسک خاک رس سبز طبیعی:

ترکیبات: این ماسک صورت طبیعی به صورت خالص از خاک رس سبز طبیعی تهیه شده است. خاک رس سبز طبیعی به طور طبیعی غنی از مواد معدنی مانند سیلیکا، منیزیم و کلسیم است.

مصرف: برای استفاده از ماسک خاک رس سبز طبیعی، مقدار مناسبی از خاک رس سبز را با یک مقدار مناسب از مایع مثل آب، عصاره گیاهی یا روغن مخلوط کنید تا یک خمیر تشکیل شود.

سپس این خمیر را به آرامی روی پوست تمیز صورت و گردن خود بمالید و به مدت 15-20 دقیقه روی پوست خشک کنید. سپس با آب گرم ماسک را بشویید و پوست را خشک کنید. بهتر است این ماسک را هفته‌ای یک یا دو بار استفاده کنید.

خصوصیات: ماسک خاک رس سبز معمولاً دارای خواص جذب چربی، ضد التهابی و آبرسانی است. این ماسک طبیعی می‌تواند به صورت عمقی منافذ پوست را تمیز کند و چربی اضافی را جذب کند. همچنین، این ماسک ممکن است به کاهش التهاب پوست کمک کند و به پوست آبرسانی کند.

خرید ماسک خاک رس سبز:

این ماسک صورت و پوست طبیعی بیشتر مخصوص پوست چرب است پس به شما توصیه می شود که حتما در کنار این ماسک از انواع ماسک خاک رس موجود در عطارطب و محصولات روتین پوست چرب، صابون مخصوص پوست چرب و انواع کرم کنترل کننده چربی پوست استفاده کنید.