در حال نمایش 4 نتیجه

یکی از پرکاربردترین محصولات برای زیبایی موها، استفاده از ماسک مو است. اغلب ماسک ها می توانند در کنار خوبی عوارضی هم داشته باشند اما ماسک موی گیاهی گزینه ای خوب برای جایگزینی محصولات شیمیایی است.

در کنار ماسک مو گیاهی به شما توصیه می شود که محصولات مراقبت از مو را نیز استفاده نمایید.

در سایت عطارطب 3 ماسک موی گیاهی وجود دارد که از مواد طبیعی تهیه شده اند.

این محصولات موهای شما را ترمیم کرده، آسیب دیدگی آنها را از بین برده، وز و موخوره را رفع کرده، باعث نرمی و لطافت موهای شما شده و ریزش موی شما را نیز رفع می کند.

 

انواع ماسک موی طبیعی و گیاهی عطارطب:

ماسک موی سانید آرا:

یک گزینه بسیار راحت برای استفاده و تقویت موها است.

این محصول ویتامینه بوده و موهای شما را تغذیه کرده، آسیب های موهای شما را برطرف میکند و یکی از بهترین گزینه ها برای تقویت مو بعد از حمام است.

این ماسک موی گیاهی باعث تقویت مو و درمان موهای آسیب دیده است.

باید این ماسک موی گیاهی را بعد از حمام روی موها بمالید و چند دقیقه ماساژ دهید.

 

ماسک موی گیاهی دامیثا:

این محصول در واقع از حنای بیرنگ تهیه شده است که علاوه بر تقویت موهای شما، آسیب موها را ترمیم کرده و بهترین گزینه بعنوان درمان موخوره هم هست.

از این ماسک باید قبل از حمام استفاده شود به این شکل که آن را با آب یا گلاب مخلوط کنید تا به شکل خمیر درآید و چند دقیقه روی سر قرار داده و سپس آبکشی کنید.

 

ماسک موی لیروسانا:

این ماسک موی گیاهی حاوی ویتامین ها و روغن های گیاهی بوده و ترمیم کننده موهای آسیب دیده است و از وز مو و موخوره جلوگیری میکند.

اگر موهای خود را دکلره کرده اید، این محصول گزینه مناسب برای شماست تا مشکلات موهای شما را رفع کرده و موهایتان را تقویت کند.

 

این نکته را بدانید که بهتر است بعد از استفاده از ماسک مو، حتما از شامپو گیاهی و صابون گیاهی برای شستشوی موهایتان استفاده کنید.

 

خرید انواع ماسک موی گیاهی:

استفاده از محصولات مراقبت از مو که بتواند قبل و بعد از حمام از موهای شما محافظت کند و تقویت کننده و همچنین رفع کننده مشکلات موی شما باشد نکته ای است که باید حتما برای مراقبت از موی خودتان در نظر بگیرید.

استفاده از ماسک موی گیاهی گزینه خوب بجای محصولات شیمیایی است تا دچار عوارض محصولات شیمیایی نشوید و به مرور موهای شما تقویت شود.