نمایش 1–15 از 101 نتیجه

کرم ماسک گیاهی ضد لک، ضد جوش و روشن کننده ادیب

قیمت اصلی 145,000 تومان بود.قیمت فعلی 141,900 تومان است.

آدامس سقز طبیعی ون بسته 100 تایی

قیمت اصلی 186,000 تومان بود.قیمت فعلی 179,000 تومان است.

 محصولات ارگانیک در عطارطب شامل صابون، شامپو، کرم و روغن های طبیعی هستند که در فرآیند تولید آنها از مواد طبیعی و بدون استفاده از مواد شیمیایی سنتزی استفاده می شود.

محصولات ارگانیک عطارطب شامل: 

صابون ارگانیک: صابون طبیعی معمولاً از روغن های گیاهی تهیه می شود. صابون گیاهی و طبیعی حاوی عناصر غنی مانند ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان هستند که به بهبود حالت پوست کمک می کنند. در برخی از این صابون ها بجای عصاره و روغن گیاهی، از خود گیاهی دارویی استفاده شده است.

همچنین، این صابون ها بدون استفاده از مواد نگهدارنده و رنگ صنعتی تولید می‌شود که می‌تواند برای پوست حساس و مستعد حساسیت مناسب باشد.

در عطارطب صابون مورد نیاز خودتان را انتخاب کنید و از آن استفاده نمایید.

شامپو ارگانیک: انواع شامپو گیاهی و طبیعی معمولاً حاوی عصاره ها و عناصر گیاهی و عصاره گیاهان دارویی است. این شامپو ها خواص مرطوب کننده و تقویت کننده، ضد ریزش مو، رویش دوباره مو را دارند و به حفظ سلامت و زیبایی موها کمک می کنند.

این شامپوها برای انواع جنس های مو شامل موی خشک، معمولی و چرب وجود دارند و حتی اگر جنس موهایتان را ندانید هم شامپوهایی هستند که هر فردی با هر نوع جنس مویی می تواند از آنها استفاده کند.

کرم ارگانیک: انواع کرم گیاهی و طبیعی معمولاً حاوی عصاره ها و عناصر گیاهی عصاره گل ها و روغن های گیاهی هستند. این کرم ها به رطوبت رسانی و تغذیه پوست کمک می کنند و بهبود حالت پوست را ایجاد می کنند.

همچنین، کرم‌های ارگانیک بدون استفاده از مواد نگهدارنده و عطر صنعتی تولید می‌شوند که می‌تواند برای پوست حساس و مستعد حساسیت مناسب باشد.

این کرم ها برای انواع پوست چرب و خشک وجود دارد و بسته به نوع و جنس پوست خودتان می توانید کرم ارگانیک مورد نظر خودتان را استفاده کنید.

خرید کرم گیاهی

 

روغن های ارگانیک: روغن گیاهی و ارگانیک حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و اسیدهای چرب ضروری هستند. این روغن ها به تغذیه و ترمیم پوست و مو کمک می کنند و آنها را نرم و لطیف می کنند. در عطارطب انواع روغن طبیعی و ارگانیک موجود است که بسته به نوع نیازتان می توانید از آنها استفاده نمایید.