نمایش 1–15 از 98 نتیجه

 محصولات ارگانیک در عطارطب شامل صابون، شامپو، کرم و روغن های طبیعی هستند که در فرآیند تولید آنها از مواد طبیعی و بدون استفاده از مواد شیمیایی سنتزی استفاده می شود.

محصولات ارگانیک عطارطب شامل: 

صابون ارگانیک: صابون طبیعی معمولاً از روغن های گیاهی تهیه می شود. صابون گیاهی و طبیعی حاوی عناصر غنی مانند ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان هستند که به بهبود حالت پوست کمک می کنند. در برخی از این صابون ها بجای عصاره و روغن گیاهی، از خود گیاهی دارویی استفاده شده است.

همچنین، این صابون ها بدون استفاده از مواد نگهدارنده و رنگ صنعتی تولید می‌شود که می‌تواند برای پوست حساس و مستعد حساسیت مناسب باشد.

در عطارطب صابون مورد نیاز خودتان را انتخاب کنید و از آن استفاده نمایید.

شامپو ارگانیک: انواع شامپو گیاهی و طبیعی معمولاً حاوی عصاره ها و عناصر گیاهی و عصاره گیاهان دارویی است. این شامپو ها خواص مرطوب کننده و تقویت کننده، ضد ریزش مو، رویش دوباره مو را دارند و به حفظ سلامت و زیبایی موها کمک می کنند.

این شامپوها برای انواع جنس های مو شامل موی خشک، معمولی و چرب وجود دارند و حتی اگر جنس موهایتان را ندانید هم شامپوهایی هستند که هر فردی با هر نوع جنس مویی می تواند از آنها استفاده کند.

کرم ارگانیک: انواع کرم گیاهی و طبیعی معمولاً حاوی عصاره ها و عناصر گیاهی عصاره گل ها و روغن های گیاهی هستند. این کرم ها به رطوبت رسانی و تغذیه پوست کمک می کنند و بهبود حالت پوست را ایجاد می کنند.

همچنین، کرم‌های ارگانیک بدون استفاده از مواد نگهدارنده و عطر صنعتی تولید می‌شوند که می‌تواند برای پوست حساس و مستعد حساسیت مناسب باشد.

این کرم ها برای انواع پوست چرب و خشک وجود دارد و بسته به نوع و جنس پوست خودتان می توانید کرم ارگانیک مورد نظر خودتان را استفاده کنید.

خرید کرم گیاهی

 

روغن های ارگانیک: روغن گیاهی و ارگانیک حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و اسیدهای چرب ضروری هستند. این روغن ها به تغذیه و ترمیم پوست و مو کمک می کنند و آنها را نرم و لطیف می کنند. در عطارطب انواع روغن طبیعی و ارگانیک موجود است که بسته به نوع نیازتان می توانید از آنها استفاده نمایید.