نمایش 1–15 از 113 نتیجه

برای تقویت مو، استفاده از محصولات مراقبت از مو که ریشه مو و ساقه مو را تقویت کند بسیار مهم است.

محصولات تقویت موی سر با مواد طبیعی در عطارطب شامل چند نوع هستند:

شامپو گیاهی تقویت کننده مو:

این شامپو ها خود به 2 صورت هستند. برخی از آنها مخصوص جنس خاصی از موها هستند. یعنی بسته به چرب، خشک و معمولی بودن موهای خودتان می توانید شامپوی مورد نظرتان را انتخاب کنید

دسته دیگر جنبه عمومی دارند و هر فردی با هر جنس مویی می تواند از آنها استفاده کند.

خرید شامپو تقویت کننده موی سر

خرید شامپو برای تقویت ریشه مو 

 

صابون های گیاهی تقویت مو:

این صابون ها کاملا طبیعی بوده و در برخی از آنها بجای فقط عصاره گیاهی از خود گیاه استفاده شده است.

صابون تقویت موی سر

 

لوسیون تقویت مو:

این لوسیون ها کاربرد ساده ای دارند. برخی از آنها را قبل از حمام و برخی را در حمام مورد استفاده قرار می دهید و بعد موهایتان را آبکشی می کنید.

البته بیشتر آنها را باید چند ساعت روی سر قرار دهید و موها را ماساژ دهید و بعد از چند ساعت موهایتان را با شامپو گیاهی آبکشی کنید. انواع لوسیون موجود در عطارطب را از لینک های زیر مشاهده کنید:

لوسیون تقویت کننده مو گیاهی

لوسیون رویش مجدد مو

لوسیون برای ریزش مو

 

محلول و تونیک تقویت مو:

محلول ها و تونیک گیاهی مو هم دسته ای دیگر از محصولات تقویت مو هستند که همانند لوسیون ها کاربرد دارند و باید روی سر قرار گیرند، موها را ماساژ داده و بسته به نوع محصول چند دقیقه تا چند ساعت بعد آنها را آبکشی کرده و با شامپو گیاهی موهایتان راشستشو دهید.

محلول گیاهی تقویت مو

محلول افزایش رشد مو

محلول رویش مجدد مو

محلول ضد ریزش مو گیاهی

تونیک تقویت مو

تونیک افزایش رشد مو  

تونیک رویش مجدد مو

 

ماسک تقویت مو:

این نوع از ماسک ها یا آماده هستند و باید روی موها قرار داده شده و موهایتان را ماساژ دهید و بعد آنها را بشویید و یا حالت پودر دارند.

برای استفاده از پودر ها که اغلب جزو حنای بیرنگ هستند باید آنها را با آب مخلوط کرده و روی سر قرار دهید و بعد از چند ساعت موهایتان را آبکشی کنید. انواع ماسک مو گیاهی تقویت مو عطارطب را از لینک های زیر ببینید:

ماسک تقویت مو

ماسک پرپشت کننده مو

ماسک ضد ریزش مو 

 

حنای طبیعی:

حنا از قدیم جزو محصولات تقویت مو قوی بحساب می آمده. باید آنها را با آب مخلوط کنید و روی سر قرار دهید و سپس موهایتان را آبشکی کنید.

اما مشکل این حنا ها این است که برخی دوست ندارند موهایشان رنگ حنا بگیرد. اینجاست که حنای بیرنگ را باید استفاده کنید.

خرید حنای طبیعی

 

حنای بیرنگ:

این محصولات دقیقا همان حنا هستند و همان خواص حنا را دارند با این تفاوت که هیچ رنگی به موهایتان نمی دهند. اما اگر دوست دارید موهایتان را رنگ کنید چه؟ آن وقت باید از رنگ موی گیاهی استفاده کنید.

خرید حنای بیرنگ

 

رنگ موی گیاهی:

در این رنگ های طبیعی حنا و گیاهان دارویی استفاده شده و برای همه خانم ها و آقایان قابل استفاده است.

بخاطر طبیعی بودن این محصولات تنوع رنگی آنها معمولا کمتر است اما این اطمینان را دارید که در آنها هیچ ماده شیمیایی استفاده نشده.

روش مصرف آنها بسیار ساده است و فقط باید با آب مخلوط شده و روی سر قرار گرفته شود و بعد از چند ساعت موهایتان را با شامپو و ترجیحا شامپو گیاهی شستشو دهید تا هم رنگ زیبایی داشته باشد و هم موهایتان تقویت شود.

انواع رنگ مو با مواد طبیعی

 

روغن گیاهی و طبیعی:

یکی از مهمترین محصولات تقویت مو استفاده از روغن های گیاهی است. این روغن ها روش مصرف ساده ای دارند. فقط کافی است که آنها را روی مو بمالید و ماساژ دهید و بعد از مدتی آنها را شستشو دهید.

 

خرید محصولات تقویت موی سر با مواد طبیعی:

این نوع محصولات که شامل انواع صابون گیاهی، شامپو، تونیک، محلول، حنا، رنگ مو، روغن طبیعی و بسیاری از محصولات دیگر است برخلاف محصولات شیمیایی هیچ عوارضی ندارند و خیالتان را بابت تقویت و نتیجه دهی راحت می کنند.