نمایش 1–15 از 54 نتیجه

محصولات مراقبت از موی چرب:

محصولات مراقبت از موی چرب باید بتوانند چربی اضافه مو و پوست سر را برطرف کرده، شوره و ریزش مو را رفع کنند، موها را تقویت کرده و باعث شفاف شدن آنها شوند.

در کنار محصولات مخصوص موی چرب حتما باید از محصولات مراقبت از مو نیز استفاده نمایید. از لینک زیر محصولات را مشاهده کنید:

محصولات مراقبت از مو

 

از جمله محصولات مراقبت از موی چرب شامل سایت عطارطب شامل:

شامپو:

شامپوهای گیاهی که برای موهای چرب استفاده می شود شامل شامپوهای ضد ریزش و ضد شوره هستند که علاوه بر این خواص، خاصیت هایی مانند تقویت مو و ریشه مو، افزایش رشد مو، آبرسانی به موها را نیز به عهده دارند. همچنین این شامپوها میتوانند چربی اضافه پوست سر و موها را برطرف کرده و باعث شفاف شدن موها شوند.

شامپو برای موهای چرب

شامپو ضد شوره چرب

شامپو ضد ریزش برای موهای چرب

شامپو کنترل کننده چربی سر 

 

صابون:

این صابونها مخصوص موهای چرب هستند و باعث تقویت و رفع چربی اضافه موها شده و موهای شما را نرم، شفاف و خوش حالت می کنند 

انواع صابون گیاهی و طبیعی 

 

روغن:

این روغن ها را میتوانید روی موها بمالید، موها را ماساژ داده و بعد آبکشی کنید این محصولات برای تقویت مو مورد استفاده قرار میگیرند و باعث آبرسانی می شوند. البته اگر چربی موهای شما بالاست شاید بهتر باشد در مصرف این روغن ها زیاده روی نکنید

انواع روغن آبرسان مو

 

محلول و تونیک:

مصرف این موارد از روغن ها آسانتر بوده و باعث آبرسانی به موها شده و موها را تقویت میکند.

مصرف این موارد اغلب ساده است که یا در حین حمام مورد استفاده قرار می گیرد به این صورت که حدود 15-20 دقیقه روی موها مانده و بعد آبکشی می شود. و برخی دیگر از این محصولات مراقبت از موی چرب نیز بعد از حمام استفاده شده و دسته ای دیگر نیز قبل از حمام استفاده شده و بعد از چند ساعت باید موها را آبکشی کنید

 

رنگ مو:

این محصولات جزو محصولات مراقبت از موی چرب هستند که هم آقایان و هم خانم ها میتوانند از آن استفاده کنند. این رنگ های گیاهی نیاز به هیچ ماده شیمیایی ندارند و تنها باید با آب مخلوط شده تا آماده رنگ آمیزی موها شوند.

انواع رنگ موی گیاهی 

 

خرید محصولات مراقبت از موی چرب:

همانطور که گفته شد، هنگام خرید محصولات مراقبت از موی چرب بهتر است که حتما محصولاتی را انتخاب نمایید که چربی مو و سر شما را کنترل کرده و باعث شفاف شده موهایتان شوند.

در نظر داشته باشید استفاده از محصولات مراقبت از موی چرب گیاهی سلامت موهای شما را بیشتر از محصولات شیمیایی تضمین میکند.