در حال نمایش 7 نتیجه

موبر مردان یکی از ساده ترین روش های حذف موهای زائد بدن است. 

این محصولات که جزو انواع موبر هستند به صورت پودر و یا کرم موجود هستند و علاوه بر حذف موهای زائد آقایان باعث نرمی، لطافت و آبرسانی به پوست آنها نیز می شوند. 

محصولات موبر آقایان در عطارطب هم به صورت پودر و هم کرم موجود است. 

در کنار این موبر ها می توانید از محصولات زیر نیز استفاده کنید:

انواع مرطوب کننده پوست

روغن آبرسان پوست

 

نحوه استفاده از پودر موبر مردان: 

ابتدا باید مقدارکافی از پودر موبر را با مقدار متناسب از آب مخوط کرد و به ناحیه مو دار که خشک وتمیز باشد بمالید. (ناحیه باید خشک و تمیز باشد. اگر ناحیه مو دار در اثر تعریق خیس بوده و یا از قبل آغشته به کرم یا روغن باشد، پودر موبر به خوبی عمل نخواهدکرد.) 
حدود 5-10 دقیقه باید صبر کنید. 
برای فهمیدن زمان برداشتن ان کافیست هر چند دقیقه یکبار یک سانت از موها را با کاردک بکشید اگر دیدید که موها کامل کنده نمی شود باز کمی صبر کنید. 
پس ازگذشت مدت زمان معین آن را با آب گرم بشویید. مقدار پودر باید کافی باشد به این ترتیب که تمامی سطوح موها پوشیده شود. 

 

نحوه استفاده از کرم موبر آقایان: 

کرم را بر روی پوست قرار داده به صورتی که کاملا روی موها را بپوشاند.

کرم را بر روی پوست مالش ندهید. پس از ۵-۳ دقیقه ابتدا یک منطقه کوچک را پاک نمایید، در صورت زدایش موها، به آرامی کرم را در خلاف جهت موها از روی پوست بردارید وسپس با آب سرد بشویید.

همچنین می توان از یک پارچه نرم یا پنبه نم دار برای برداشتن کرم استفاده نمود. پس از استفاده، از شستشو با صابون خودداری نمایید. 

 

 در زیر به برخی از مزایای استفاده از پودر موبر مردانه نسبت به محصولات دیگر اشاره می‌کنم:   

حذف موهای زائد: موبر مردانه می‌تواند به طور مؤثری موهای زائد را از نواحی مختلف بدن مردان حذف کند. این شامل موهای روی صورت، سینه، کف دست و پا و نواحی تناسلی می‌شود. 

  

آسیب کمتر به پوست: فرمولاسیون موبر مردان معمولاً شامل مواد نرم‌کننده پوست است. این مواد می‌توانند به پوست حساس ناحیه کمک کنند و از آسیب و تحریک پوست جلوگیری کنند. 

  

عملکرد طولانی‌تر: موبر مردان ممکن است عملکرد طولانی‌تری داشته باشد نسبت به روش‌های دیگر مانند تیغ. با استفاده منظم و صحیح، می‌توان مدت زمان بین هر بار استفاده را افزایش داد. 

  

مهم است که موبر مردان را بر اساس دستورالعمل‌های تولید کننده و راهنمای استفاده به درستی استفاده کنید.

همچنین، توجه داشته باشید که موبر ممکن است برای هر فرد یا نوع پوست متفاوت عمل کند، بنابراین پیش از استفاده بر روی نواحی حساس، تست پوست را انجام داده و عوارض یا آلرژی‌های ممکن را مورد بررسی قرار دهید. 

خرید موبر مردان: 

با خرید موبر مخصوص آقایان موهای زائد بدن خود را از بین برده و باعث نرمی و آبرسانی به پوست خود شوید.