در حال نمایش 3 نتیجه

رنگ مو قهوه ای روشن طبیعی یک روش طبیعی و بدون استفاده از مواد شیمیایی برای رنگ کردن موها است. رنگ موی گیاهی قهوه ای روشن جزو مواردی است که هم خانم ها و هم آقایان میتوانند به سادگی از آن استفاده کنند. 

خوبی این رنگ موها آن است که به هیچ وجه نیاز به هیچ ماده شیمیایی ندارد و به سادگی قابل استفاده است. 

این رنگ های قهوه ای روشن معمولا از حنا، پوست گردو، سدر و گیاهان دارویی دیگر درست شده و نیاز به هیچ ماده شیمیایی ندارد و تنها باید با آب مخلوط شود تا آماده استفاده گردد. 

در عطارطب انواع رنگ مو گیاهی و طبیعی شامل رنگ موی گیاهی ابریشم، رنگ موی دارگل و رنگ موی شاژن موجود است که از لینک زیر می توانید آنها را مشاهده کنید.

انواع رنگ موی طبیعی

رنگ مو طبیعی قهوه ای روشن نیاز به هیچ ماده شیمیایی برای آماده شدن ندارد و فقط باید با آب مخلوط شود تا آماده رنگ آمیزی موهای شما شود. 

به شما توصیه می شود که حتما مقاله بهترین رنگ موی قهوه ای گیاهی را نیز مطالعه کنید.

 

نحوه آماده کردن رنگ مو گیاهی قهوه ای روشن:

برای آماده سازی رنگ موی قهوه ای روشن باید پودر داخل بسته ها را داخل ظرفی ریخته و روی آن آب داغ بریزید.

مقدار آب باید به حدی باشد که غلظت رنگ قهوه ای روشن مانند غلظت شامپو شود. 

رنگ را مخلوط کرده و این مخلوط را به مدت حدود 15 دقیقه در جایی قرار دهید.

بعد از این مدت رنگ آماده استفاده است.

آن را روی موهای خودتان بمالید و موها را خوب ماشاژ دهید و بعد از آن یک کلاه رنگ روی موهایتان قرار دهید و به مدت 1-2 ساعت اجازه دهید تا موهایتان رنگ بگیرد.

بعد از این مدت می توانید موهایتان را شستشو دهید.

به شما توصیه می شود که حتما از شامپو گیاهی و همچنین صابون گیاهی برای شستشوی موهایتان استفاده کنید.

 

اگر قبلا رنگ شیمیایی استفاده کرده اید: 

شما می توانید حتی روی رنگ شیمیایی هم از رنگ گیاهی استفاده کنید زیرا رنگ مو قهوه ای روشن طبیعی روی رنگ شیمیایی هم رنگ خواهد گرفت.  

شما قادر هستید هر زمانی که بخواهید دوباره از رنگ شیمیایی هم استفاده کنید و استفاده از رنگ گیاهی مانع از رنگ نشدن موها توسط رنگ های شیمیایی نمی شود.

خرید شامپو گیاهی و طبیعی

خرید صابون گیاهی و طبیعی

 

همچنین به شما توصیه می شود که در کنار این موارد حتما از محصولات روتین مو موجود در عطارطب نیز استفاده نمایید و از لینک زیر آنها را مشاهده کنید.

محصولات مراقبت از مو

 

آیا رنگ موی طبیعی قهوه ای روشن، موی سفید را هم می پوشاند؟

بله این رنگ های گیاهی می توانند سفیدی موها را بپوشانند و خبر خوب آن است که استفاده مداوم این رنگ موها باعث می شود که به مرور سفیدی موهایتان به صورت کامل از بین برود.

برای اینکه سفیدی موها پوشیده شود یکبار رنگ مو را روی سر بگذارید و بعد از شستشو ببینید که چقدر از موها رنگ شده است.

اگر بعد از رنگ زدن موها، سفیدی مو هنوز باقی مانده بود، کمتر از 24 ساعت بعد بهتر است که یکبار دیگر موهایتان را رنگ بزنید و حتی می توانید زمان ماندن رنگ روی مو را نیز کمی افزایش دهید تا سفیدی موها کامل پوشش داده شوند.

البته توجه داشته باشید که بهتر است که رنگ بیش از حدود 2 ساعت روی موها نماند.

چه افرادی از رنگ موی قهوه ای روشن طبیعی می توانند استفاده کنند:

این رنگ مو کاملا گیاهی بوده و هیچ عوارضی ندارد و همه می توانند از آن استفاده کنند.

هم آقایان و هم خانم ها امکان استفاده از این رنگ مو را دارند.

نکته جالب این رنگ موهای گیاهی آن است که از آنجایی که هیچ عوارضی ندارد، حتی خانم های باردار هم می توانند از این رنگ موهای گیاهی استفاده کنند (البته بهتر است که بعد از ماه دوم بارداری این کار را انجام دهند).

 

خانم های باردار رنگ موی قهوه ای روشن گیاهی بزنند؟ 

این رنگ موهای گیاهی فقط از گیاهان دارویی تهیه شده اند و هیچ ماده شیمیایی ندارند و خانم های باردار هم می توانند از آن استفاده کنند. در مورد نکات مورد نیاز برای خانم های باردار حتما مقاله رنگ کردن مو هنگام پریودی را در سایت مطالعه کنید.

 

آیا این رنگ موی قهوه ای روشن برای آقایان هم قابل استفاده است؟ 

رنگ موی گیاهی هیچ مانعی برای استفاده از آقایان ندارد بنابراین هم خانم ها و هم آقایان میتوانند از آن استفاده کنند. 

 

خرید رنگ مو طبیعی قهوه ای روشن:

این رنگ موها کاملا طبیعی بوده و برای خانم ها و آقایان قابل استفاده است و جایگزین بسیار خوبی برای انواع رنگ موی قهوه ای روشن شیمیایی است.

 

در زیر به برخی از خواص و مزایای رنگ مو قهوه ای روشن گیاهی اشاره می‌کنم: 

بدون مواد شیمیایی مضر: رنگ مو گیاهی برای رنگ کردن موها از مواد طبیعی و گیاهی استفاده می‌کند، بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر مانند آمونیاک . این رنگ موها کمترین آسیب به موها و پوست سر را ایجاد می‌کند و می‌تواند به سلامت موها کمک کند. 

رنگ طبیعی: رنگ مو قهوه ای روشن گیاهی معمولاً به دلیل استفاده از گیاهان دارویی و طبیعی، به موها شفافیت و جذابیت بیشتری می‌بخشد. 

تغذیه و مراقبت از موها: رنگ مو گیاهی حاوی مواد غنی سازنده و تغذیه‌کننده است که به تقویت و ترمیم موها کمک می‌کند. این رنگ موها می‌تواند موها را از داخل تغذیه کرده و به سلامت و زیبایی آنها کمک کند.