نمایش 1–15 از 85 نتیجه

محصولات ضد ریزش مو گیاهی مانند لوسیون گیاهی تقویت مو، از ترکیبات طبیعی و گیاهی تهیه می شوند و برای کاهش ریزش مو و تقویت ریشه های مو استفاده می شوند.

در کنار این موارد بهتر است که از محصولات مراقبت از مو طبیعی نیز استفاده کنید تا سلامت و زیبایی موهایتان تضمین شود.

انواع محصولات ضد ریزش مو در عطارطب شامل موارد زیر است:

شامپو:

این شامپو های گیاهی خود به 2 صورت هستند. برخی از آنها مخصوص جنس خاصی از موها هستند. یعنی بسته به چرب، خشک و معمولی بودن موهای خودتان می توانید شامپوی مورد نظرتان را انتخاب کنید

دسته دیگر جنبه عمومی دارند و هر فردی با هر جنس مویی می تواند از آنها استفاده کند.

انواع شامپو برای ریزش مو در عطارطب را می توانید از لینک های زیر مشاهده کنید:

انواع شامپو گیاهی ضد ریزش مو

شامپو تقویت کننده مو

شامپو برای تقویت ریشه مو

شامپو ضد ریزش مو چرب

شامپو ضد ریزش برای موهای خشک

شامپو گیاهی رویش مجدد مو

شامپو گیاهی پرپشت کننده مو

شامپو سبغ اصل

 

صابون:

این صابون های گیاهی کاملا طبیعی بوده و در برخی از آنها بجای فقط عصاره گیاهی از خود گیاه استفاده شده است.

خرید صابون ضد ریزش و تقویت کننده مو

 

لوسیون گیاهی:

این لوسیون ها کاربرد ساده ای دارند. برخی از آنها را قبل از حمام و برخی را در حمام مورد استفاده قرار می دهید و بعد موهایتان را آبکشی می کنید.

البته بیشتر آنها را باید چند ساعت روی سر قرار دهید و موها را ماساژ دهید و بعد از چند ساعت موهایتان را با شامپو گیاهی آبکشی کنید.

لوسیون ضد ریزش مو

لوسیون گیاهی تقویت مو

لوسیون رویش مو 

 

محلول و تونیک:

تونیک گیاهی مو و محلول های ضد ریزش مو هم دسته ای دیگر از محصولات ضد ریزش مو هستند که همانند لوسیون ها کاربرد دارند و باید روی سر قرار گیرند، موها را ماساژ داده و بسته به نوع محصول چند دقیقه تا چند ساعت بعد آنها را آبکشی کرده و با شامپو گیاهی موهایتان راشستشو دهید.

محلول ضد ریزش مو گیاهی

تونیک ضد ریزش مو

محلول افزایش رشد مو

تونیک رشد مو و افزایش رشد مو

محلول تقویت مو گیاهی

تونیک تقویت مو

محلول رویش مجدد مو

تونیک رویش مجدد مو 

 

ماسک مو:

این نوع از انواع ماسک موی گیاهی و طبیعی، یا آماده هستند و باید روی موها قرار داده شده و موهایتان را ماساژ دهید و بعد آنها را بشویید و یا حالت پودر دارند.

برای استفاده از پودر ها که اغلب جزو حنای بیرنگ هستند باید آنها را با آب مخلوط کرده و روی سر قرار دهید و بعد از چند ساعت موهایتان را آبکشی کنید.

انواع ماسک برای ریزش مو

انواع ماسک تقویت مو

ماسک پرپشت کننده مو 

 

حنای طبیعی:

حنا از قدیم جزو محصولات ضد موخوره قوی و تقویت کننده مو بحساب می آمده. باید آنها را با آب مخلوط کنید و روی سر قرار دهید و سپس موهایتان را آبشکی کنید.

اما مشکل این حنا ها این است که برخی دوست ندارند موهایشان رنگ حنا بگیرد. اینجاست که حنای بیرنگ را باید استفاده کنید.

خرید حنای طبیعی

 

حنای بیرنگ:

این محصولات دقیقا همان حنا هستند و همان خواص حنا را دارند با این تفاوت که هیچ رنگی به موهایتان نمی دهند. اما اگر دوست دارید موهایتان را رنگ کنید چه؟ آن وقت باید از رنگ موی گیاهی برای جلوگیری از ریزش مو و زیبایی موهایتان استفاده کنید.

خرید حنای بیرنگ

 

رنگ موی گیاهی:

در این رنگ موهای طبیعی حنا و گیاهان دارویی استفاده شده و برای همه خانم ها و آقایان قابل استفاده است.

بخاطر طبیعی بودن این محصولات تنوع رنگی آنها معمولا کمتر است اما این اطمینان را دارید که در آنها هیچ ماده شیمیایی استفاده نشده.

روش مصرف آنها بسیار ساده است و فقط باید با آب مخلوط شده و روی سر قرار گرفته شود و بعد از چند ساعت موهایتان را با شامپو و ترجیحا شامپو گیاهی شستشو دهید تا هم رنگ زیبایی داشته باشد و هم موهایتان تقویت و باعث جلوگیری از ریزش مو شود.

خرید انواع رنگ موی گیاهی و طبیعی

 

روغن گیاهی و طبیعی:

یکی از مهمترین محصولات ضد ریزش مو استفاده از روغن های گیاهی است. این روغن ها روش مصرف ساده ای دارند. فقط کافی است که آنها را روی مو بمالید و ماساژ دهید و بعد از مدتی آنها را شستشو دهید.

 

تفاوت و مزایای محصولات ضد ریزش مو گیاهی نسبت به محصولات شیمیایی عبارتند از:

طبیعی بودن:

محصولات ضد ریزش مو گیاهی از ترکیبات طبیعی و گیاهی تهیه می شوند و بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر برای موها است. این به معنی کاهش خطر تحریک پوست و موها، حساسیت های ناخواسته و احتمال ایجاد عوارض جانبی می باشد.

تقویت ریشه مو:

محصولات ضد ریزش مو گیاهی حاوی ترکیباتی هستند که به تقویت ریشه های مو کمک می کنند.

این ترکیبات می توانند به بهبود سلامت ریشه ها، افزایش قدرت نگهداری موها در ریشه و کاهش ریزش مو کمک کنند.

حفظ سلامت موها:

محصولات ضد ریزش مو گیاهی می توانند به حفظ سلامت موها کمک کنند. ترکیبات طبیعی موجود در این محصولات می توانند موها را نرم، لطیف و درخشان کنند و از خشکی، شکنندگی و آسیب دیدگی موها جلوگیری کنند.

نداشتن عوارض جانبی:

به دلیل استفاده از ترکیبات طبیعی، محصولات ضد ریزش مو گیاهی کمترین خطر تحریک پوست و موها را دارند و احتمال ایجاد عوارض جانبی کمتری دارند.

 

خرید محصولات ضد ریزش مو:

در عطارطب انواع مختلفی از محصولات ضد ریزش مو طبیعی و گیاهی موجود است که استفاده از آنها در کنار محصولات مراقبت از مو می تواند باعث تقویت و زیبایی موهای شما شود.